Szamba betonowe Brześć Kujawski

Szambo betonowe to współcześnie najlepszy sposób przechowywania ścieków pochodzących z gospodarstw domowych. Cechują się wysoką trwałością oraz wodoodpornością. Zbiorniki na szambo powinny jednak zostać wykonane z surowców posiadających odpowiednie certyfikaty jakości. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami betonu jesteśmy w stanie produkować najlepsze w kraju szczelne szamba betonowe. Poza produkcją trudnimy się także transportem prefabrykatów na działkę klienta, a nawet kopaniem dołów pod szambo i jego instalacją. Szambo z koparką to współcześnie najchętniej zamawiana usługa umożliwiająca szybkie wybudowanie kanalizajci. Naszej ekipie zajmuje to kilkadziesiąt godzin. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie dopasowania najlepszego typu zbiornika do wymagań każdego gospodarstwa. Tanie szamba z instalacją to jednokrotna inwestycja, która zapewni kilkadziesiąt lat sprawnego użytkowania kanalizacji. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu zaprezentowania korzyści.

Szamba betonowe Brześć Kujawski

Tanie szambo z wykopem Brześć Kujawski

Mamy swój sprzęt, dzięki któremu możemy zaoferować transport wyprodukowanych zbiorników nawet na duże odległości na obszarze Polski. Razem z szambem polecamy założyć także zbiorniki na deszczówkę. Zapewnią one możliwość gromadzenia wody opadowej i wykorzystywania jej podczas suchego lata do nawadniania grządek oraz prac gospodarczych. Zlecenie pojemnika na deszczówkę równolegle z szambem to sposób na oszczędność. Firmowa koparka wykona przy okazji obydwa wykopy. Następnie trawnik nad zbiornikami można dowolnie zagospodarować – to sprawi, że na podwórku komory nie będą rzucały się w oczy. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Jeśli nie wiesz, jakiej wielkości zbiornik zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on chętnie podpowie. Mamy w ofercie zarówno szamba jednokomorowe, jak również szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik jest zależny od rodzaju szamba oraz pojemności, które zaczynają się już od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie potrzeby jesteśmy w stanie wyprodukować szambo betonowe o indywidualnej pojemności. Rozmiar szamba jest uzależniony od mieszkańców konkretnego gospodarstwa. Przy wyborze należy brać pod uwagę teraźniejszy stan rodziny oraz ewentualne powiększenie liczby osób w domu. To pomoże uniknąć nadmiernemu wylewaniu ścieków przez specjalistyczną firmę wywozową. Sprawdź, czy masz możliwość zbudowania szamba dwukomorowego – z drenażem oczyszczania ścieków i częściowego odprowadzania przefiltrowanej wody do gruntu. To sprawi, że szambo będzie zapełniało się rzadziej. Zachęcamy do kontaktu z nami!