Szamba betonowe Chełmża

Jako odpowiedzialny producent szamb oferujemy szeroki wachlarz dobrych sposobów usprawniających ekologiczne wylewanie ścieków. Ogromnym powodzeniem wyróżniają się u nas szamba betonowe. To duże zbiorniki betonowe na szambo wkopywane pod powierzchnią, do których spływają ścieki z domu. Bogate doświadczenie umożliwia nam fachowe poradnictwo w kwestii zakupu prawidłowo dopasowanego do potrzeb szamba. Najnowsze technologie wytwarzania zbiorników w zestawieniu z wytwarzaniem ich z najtrwalszych surowców dają zbiorniki betonowe na szambo, z jakich jesteśmy rzeczywiście dumni. Realizujemy również szambo z montażem. To prace, które oddajemy wykwalifikowanym ekspertom. Zlecając szambo z wykopem inwestor nie musi obawiać się o prawidłowość instalacji oraz o zgodność z normami. Poszukujesz skutecznego patentu na długoletnie korzystanie z szamba bez problemów i nadmiernego opróżniania ścieków? Skonsultuj się z naszym pracownikiem, który pomoże Ci, który typ szamba wybrać i być usatysfakcjonowanym.

Szamba betonowe Chełmża

Szczelne szamba jednokomorowe Chełmża

Najważniejszą zaletą prawidłowego szamba jest jego szczelność. Korzystamy z materiałów pochodzących od najlepszych producentów betonu, dzięki czemu nasze zbiorniki betonowe są rzeczywiście szczelne, ale również tanie. Zapewniamy wysoką wytrzymałość szamb na pęknięcia mechaniczne, i używamy tylko surowce o najwyższej jakości w zakresie przesiąkliwości wody. wybierając nasze szamba betonowe masz gwarancję, że zostały one zainstalowane zgodnie z restrykcyjnymi normami bezpieczeństwa. Polecamy zarówno szamba jednokomorowe, jak też szamba dwukomorowe. Oba typy zbiorników znajdują odpowiednie zastosowanie w rozmaitych typach zabudowań. Duże pojemnośco zbiorników wykonujemy na specjalne życzenie klienta. Wszystko po to, aby mógł on zakupić najbardziej odpowiedni rodzaj zbiornika pasujący do liczby mieszkańców i stopnia produkcji ścieków. Zapraszamy do poznania naszych produktów i skontaktowania się z naszym specjalistą, który doradzi, jaki zbiornik kupić dla konkretnej posesji.

Producent szamb – Cennik

Pragnąc najbardziej odpowiedniego dla siebie szamba można trafić na rozmaite oferty. Proponujemy zbiorniki betonowe na szambo, które uznawane są za długowieczne. Nasze ceny są atrakcyjne, a cennik zaczyna się od 1000 złotych. Oferujemy standardowe pojemności: 8, 10, 12m3 , które przeważnie wybierane są przez klientów szukających szamba dla 3-4 osób. Zachęcamy również trwałe zbiorniki na deszczówkę, jakie pozwalają podlewać rośliny w okresie suszy wodą. To całkowicie darmowy, a przy tym ekologiczny sposób na utrzymanie roślin również w okresie niesprzyjającym dla ich rozwoju. Nie wiesz, który rodzaj szamba wybrać? Spytaj naszego przedstawiciela, który chętnie podpowie i zorganizuje przewóz szamba z wykopem.