Szamba betonowe Ciechocinek

Jako doświadczony producent szamb oferujemy szeroki wachlarz dobrych rozwiązań umożliwiających prawidłowe odprowadzanie nieczystości. Ogromnym powodzeniem wyróżniają się u nas szamba betonowe. To duże zbiorniki betonowe na szambo wkopywane pod powierzchnią, do których trafiają ścieki z budynku mieszkalnego. Duże doświadczenie pozwala nam fachowe poradnictwo w kwestii zakupu prawidłowo dopasowanego do wymagań zbiornika. Nowoczesne metody produkcji prefabrykatów w połączeniu z wytwarzaniem ich z najtrwalszych surowców dają zbiorniki betonowe na szambo, z jakich jesteśmy rzeczywiście zadowoleni. Oferujemy również szambo z montażem. To prace, które powierzamy wykwalifikowanym specjalistom. Zlecając szambo z wykopem inwestor nie musi martwić się o prawidłowość montażu oraz o zgodność z normami. Potrzebujesz sprawdzonego sposobu na wieloletnie korzystanie z szamba bez awarii i częstego wywożenia ścieków? Skonsultuj się z naszym reprezentantem, który pomoże Ci, jaki rodzaj szamba kupić i być zadowolonym.

Szamba betonowe Ciechocinek

Szczelne szamba jednokomorowe Ciechocinek

Główną cechą dobrego szamba jest jego szczelność. Korzystamy z materiałów kupowanych od renomowanych wytwórców betonu, dzięki czemu nasze zbiorniki betonowe są naprawdę szczelne, ale przy tym tanie. Zapewniamy wysoką odporność szamb na pęknięcia fizyczne, i używamy tylko surowce o najwyższej klasie w zakresie przesiąkliwości wody. Kupując nasze szamba betonowe masz gwarancję, że zostały one zamontowane w zgodzie z restrykcyjnymi normami bezpieczeństwa. Oferujemy zarówno szamba jednokomorowe, jak też szamba dwukomorowe. Obydwa typy szamb mają swoje zastosowanie w rozmaitych typach posesji. Duże rozmiary zbiorników realizujemy na wyjątkowe życzenie inwestora. Wszystko po to, aby mógł on zainstalować najbardziej odpowiedni typ zbiornika dopasowany do liczby mieszkańców oraz stopnia produkcji ścieków. Zapraszamy do poznania naszych produktów i skontaktowania się z naszym specjalistą, który pomoże, jaki zbiornik kupić dla konkretnej lokalizacji.

Producent szamb – Cennik

Poszukując najbardziej odpowiedniego dla siebie szamba można znaleźć rozmaite oferty. Proponujemy zbiorniki betonowe na szambo, które uważane są za najlepsze. Nasze ceny są niskie, a cennik rozpoczyna się od 1000 złotych. Oferujemy standardowe pojemności: 8, 10, 12m3 , które przeważnie wybierane są przez klientów poszukujących szamba dla 3-4 osób. Zachęcamy także trwałe zbiorniki na deszczówkę, jakie pomagają nawadniać kwiaty w okresie upałów wodą. To całkowicie bezkosztowy, a dodatkowo zdrowy patent na uprawianie warzywnika nawet w okresie niekorzystnym dla ich wzrostu. Nie wiesz, jaki typ szamba wybrać? Zapytaj naszego reprezentanta, który z chęcią podpowie i zorganizuje transport szamba z wykopem.