Szamba betonowe Gniewkowo

Jako doświadczony producent szamb oferujemy duży wachlarz ciekawych rozwiązań umożliwiających ekologiczne wylewanie nieczystości. Ogromnym powodzeniem cieszą się u nas szamba betonowe. To duże zbiorniki betonowe na szambo wkopywane pod ziemią, do których płyną nieczystości z budynku mieszkalnego. Duże doświadczenie umożliwia nam profesjonalne doradztwo w zakresie zakupu odpowiednio dopasowanego do wymagań zbiornika. Najnowsze technologie produkcji prefabrykatów w połączeniu z wytwarzaniem ich z wodoodpornych surowców dają zbiorniki betonowe na szambo, z jakich jesteśmy naprawdę zadowoleni. Zapewniamy także szambo z montażem. To usługi, które powierzamy wykwalifikowanym specjalistom. Zamawiając szambo z wykopem klient nie musi martwić się o prawidłowość montażu oraz o zgodność z przepisami. Poszukujesz sprawdzonego sposobu na wieloletnie używanie szamba bez awarii i częstego wywożenia ścieków? Skonsultuj się z naszym pracownikiem, który poradzi Ci, jaki typ szamba wybrać i być usatysfakcjonowanym.

Szamba betonowe Gniewkowo

Szczelne szamba jednokomorowe Gniewkowo

Główną zaletą dobrego zbiornika jest jego szczelność. Korzystamy z surowców pochodzących od najlepszych wytwórców betonu, dzięki czemu nasze zbiorniki betonowe są rzeczywiście szczelne, ale również tanie. Zapewniamy wysoką wytrzymałość prefabrykatów na uszkodzenia mechaniczne, i używamy tylko materiały o najwyższej jakości w kwestii przepuszczalności wody. Kupując nasze szamba betonowe masz pewność, że były one zamontowane zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa. Oferujemy zarówno szamba jednokomorowe, jak również szamba dwukomorowe. Oba typy szamb znajdują swoje zastosowanie w różnych rodzajach zabudowań. Ogromne rozmiary zbiorników wykonujemy na specjalne życzenie inwestora. Wszystko po to, aby mógł on zainstalować najlepszy rodzaj szamba dopasowany do ilości mieszkańców oraz poziomu produkcji nieczystości. Zapraszamy do poznania naszych realizacji i skontaktowania się z naszym specjalistą, który doradzi, jaki zbiornik wybrać dla konkretnej nieruchomości.

Producent szamb – Cennik

Poszukując najbardziej odpowiedniego dla siebie zbiornika można trafić na rozmaite oferty. Proponujemy zbiorniki betonowe na szambo, które uznawane są za długowieczne. Nasze ceny są niskie, a cennik rozpoczyna się od 1000 złotych. Oferujemy najczęstsze pojemności: 8, 10, 12m3 , jakie zazwyczaj wybierane są przez inwestorów poszukujących szamba dla 3-4 osób. Zachęcamy również funkcjonalne zbiorniki na deszczówkę, które pozwalają nawadniać rośliny w okresie upałów deszczówką. To całkowicie darmowy, a dodatkowo ekologiczny patent na utrzymanie warzywnika również w czasie niesprzyjającym dla ich rozwoju. Nie wiesz, jaki rodzaj szamba kupić? Spytaj naszego reprezentanta, który z chęcią doradzi i zorganizuje przewóz szamba z wykopem.