Szamba betonowe Janikowo

Szambo betonowe to obecnie najpopularniejszy system przechowywania ścieków spływających z domów prywatnych. Odznaczają się wysoką wytrzymałością oraz wodoodpornością. Zbiorniki na szambo muszą jednak być wyprodukowane z surowców mających odpowiednie certyfikaty jakości. Dzięki kooperacji z renomowanymi dostawcami betonu możemy produkować najsolidniejsze w kraju szczelne szamba betonowe. Poza wytwarzaniem zajmujemy się również transportem prefabrykatów na posesję klienta, a nawet kopaniem dołów pod szambo i jego instalacją. Szambo z koparką to obecnie najczęściej wybierana usługa umożliwiająca sprawne wykonanie odpływu. Naszej firmie zajmuje to kilkadziesiąt godzin. Gwarantujemy fachowe poradnictwo w kwestii wyboru najlepszego rodzaju szamba do potrzeb każdego domostwa. Tanie usługi z montażem to jednorazowa inwestycja, która zapewni wiele lat sprawnego korzystania z szamba. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu zaprezentowania korzyści.

Szamba betonowe Janikowo

Tanie szambo z wykopem Janikowo

Posiadamy swój sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować przewóz gotowych zbiorników nawet na duże odległości na obszarze Polski. Wraz z zbiornikiem na ścieki polecamy założyć również zbiorniki na deszczówkę. Dadzą one możliwość gromadzenia wody opadowej i wykorzystywania jej podczas suchego lata do podlewania grządek i prac gospodarczych. Zamówienie pojemnika na wodę opadową jednocześnie z szambem to patent na oszczędność. Firmowa koparka wykopie od razu obydwa wykopy. Później teren nad pojemnikami można dowolnie zaaranżować – to spowoduje, że na podwórku zbiorniki nie będą rzucały się w oczy. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Jeśli nie wiesz, jakiej pojemności zbiornik zamówić, porozmawiaj z naszym pracownikiem – on z przyjemnością doradzi. Mamy w asortymencie zarówno szamba jednokomorowe, jak również szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik jest zależny od rodzaju szamba oraz pojemności, które zaczynają się już od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie potrzeby możemy wykonać szambo betonowe o dowolnej wielkości. Rozmiar zbiornika powinien być zależny od mieszkańców konkretnego gospodarstwa. Przy zamówieniu należy wziąć pod uwagę teraźniejszy stan domowników oraz planowane powiększenie liczby osób w gospodarstwie. To pozwoli uniknąć zbyt częstemu wylewaniu nieczystości przez wykwalifikowaną firmę asenizacyjną. Sprawdź, czy masz sposobność wybudowania szamba dwukomorowego – z drenażem filtrowania nieczystości i częściowego odprowadzania przefiltrowanej wody do gruntu. To spowoduje, że szambo będzie wypełniało się rzadziej. Zachęcamy do skontaktowania się z nami!