Szamba betonowe Kcynia

Szambo betonowe to obecnie najlepszy sposób przechowywania nieczystości spływających z domów prywatnych. Cechują się dużą wytrzymałością oraz wodoszczelnością. Zbiorniki na szambo muszą jednak być wyprodukowane z surowców mających odpowiednie zaświadczenia jakości. Dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu możemy wytwarzać najlepsze w kraju szczelne szamba betonowe. Poza wytwarzaniem trudnimy się także transportem prefabrykatów na posesję odbiorcy, a nawet wykopami pod zbiornik i jego instalacją. Szambo z koparką to współcześnie najczęściej zamawiana opcja pozwalająca na szybkie wybudowanie odpływu. Naszej ekipie zajmuje to do kilkudziesięciu godzin. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniego rodzaju szamba do potrzeb danego gospodarstwa. Tanie usługi z instalacją to jednokrotna inwestycja, która zagwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z szamba. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu przedstawienia kosztorysu.

Szamba betonowe Kcynia

Tanie szambo z wykopem Kcynia

Posiadamy własny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować przewóz gotowych zbiorników nawet na większe odległości na obszarze Polski. Razem z szambem polecamy wykopać także zbiorniki na deszczówkę. Zapewnią one możliwość gromadzenia wody opadowej i wykorzystywania jej podczas upalnego lata do nawadniania grządek oraz prac podwórkowych. Zamówienie zbiornika na wodę opadową jednocześnie z szambem to sposób na oszczędność. Firmowa koparka wykopie od razu dwa doły. Później podwórko nad pojemnikami można swobodnie zagospodarować – to sprawi, że na posesji komory nie będą rzucały się w oczy. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Jeżeli nie wiesz, jakiej pojemności szambo wybrać, porozmawiaj z naszym przedstawicielem – on chętnie doradzi. Mamy w asortymencie zarówno szamba jednokomorowe, jak również szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik jest zależny od typu szamba oraz pojemności, które zaczynają się nawet od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie konieczności jesteśmy w stanie wyprodukować szambo betonowe o dowolnej pojemności. Rozmiar szamba jest zależny od ilości danego gospodarstwa. Przy zamówieniu warto wziąć pod uwagę obecny stan rodziny oraz ewentualne poszerzenie liczby osób w domu. To pomoże uniknąć nadmiernemu opróżnianiu ścieków przez specjalistyczną firmę wywozową. Sprawdź, czy masz możliwość zbudowania szamba dwukomorowego – z opcją filtrowania nieczystości i częściowego wylewania oczyszczonej wody do ziemi. To spowoduje, że szambo będzie zapełniało się rzadziej. Zapraszamy do kontaktu z nami!