Szamba betonowe Lipno

Szambo betonowe to współcześnie najlepszy system gromadzenia ścieków spływających z gospodarstw domowych. Cechują się dużą wytrzymałością i wodoodpornością. Zbiorniki na szambo muszą jednak zostać wykonane z surowców mających właściwe certyfikaty jakości. Dzięki kooperacji z renomowanymi dostawcami betonu możemy wytwarzać najlepsze w kraju szczelne szamba betonowe. Poza wytwarzaniem trudnimy się także transportem prefabrykatów na posesję odbiorcy, a także kopaniem dołów pod zbiornik i jego instalacją. Szambo z koparką to obecnie najczęściej zamawiana usługa umożliwiająca sprawne wybudowanie kanalizajci. Naszej ekipie zajmuje to do kilkudziesięciu godzin. Gwarantujemy fachowe poradnictwo w zakresie dopasowania najlepszego rodzaju szamba do wymagań danego domostwa. Tanie szamba z instalacją to jednokrotna inwestycja, która zagwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania szamba. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu zaprezentowania kosztorysu.

Szamba betonowe Lipno

Tanie szambo z wykopem Lipno

Mamy swój sprzęt, dzięki któremu możemy zapewnić przewóz gotowych zbiorników nawet na duże odległości na obszarze Polski. Razem z szambem proponujemy wykopać także zbiorniki na deszczówkę. Zapewnią one sposobność gromadzenia deszczówki i używania jej w czasie upalnego lata do nawadniania roślin oraz prac podwórkowych. Zamówienie pojemnika na deszczówkę jednocześnie z szambem to patent na oszczędność. Firmowa koparka wykopie od razu dwa wykopy. Później teren nad pojemnikami można dowolnie zagospodarować – to sprawi, że na podwórku komory nie będą rzucały się w oczy. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Jeśli nie wiesz, jakiej wielkości zbiornik zamówić, porozmawiaj z naszym pracownikiem – on z przyjemnością podpowie. Mamy w ofercie zarówno szamba jednokomorowe, jak i szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik jest zależny od typu szamba oraz pojemności, które zaczynają się nawet od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie konieczności jesteśmy w stanie wykonać szambo betonowe o dowolnej wielkości. Rozmiar szamba powinien być zależny od liczby konkretnego domu. Przy wyborze należy brać pod uwagę teraźniejszy stan rodziny i planowane poszerzenie liczby osób w domu. To pozwoli uniknąć zbyt częstemu opróżnianiu ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Sprawdź, czy masz możliwość zbudowania szamba dwukomorowego – z opcją filtrowania ścieków i częściowego odprowadzania przefiltrowanej wody do gruntu. To sprawi, że szambo będzie wypełniało się rzadziej. Zachęcamy do skontaktowania się z nami!