Szamba betonowe Lubień Kujawski

Szambo betonowe to współcześnie najpopularniejszy system przechowywania nieczystości spływających z domów prywatnych. Cechują się dużą trwałością oraz wodoszczelnością. Zbiorniki na szambo muszą jednak zostać wykonane z surowców mających właściwe zaświadczenia jakości. Dzięki kooperacji z najlepszymi producentami betonu jesteśmy w stanie wytwarzać najlepsze na rynku szczelne szamba betonowe. Poza wytwarzaniem zajmujemy się również dostarczaniem komór na działkę odbiorcy, a także wykopami pod szambo i jego montażem. Szambo z koparką to obecnie najchętniej wybierana opcja umożliwiająca szybkie wykonanie kanalizajci. Naszej ekipie zajmuje to do kilkudziesięciu godzin. Gwarantujemy profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniego typu zbiornika do wymagań danego domostwa. Tanie usługi z montażem to jednokrotna inwestycja, która zapewni kilkadziesiąt lat sprawnego użytkowania kanalizacji. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu przedstawienia oferty.

Szamba betonowe Lubień Kujawski

Tanie szambo z wykopem Lubień Kujawski

Posiadamy swój sprzęt, dzięki któremu możemy zaoferować przewóz wyprodukowanych zbiorników nawet na duże odległości na obszarze kraju. Wraz z szambem proponujemy wykopać także zbiorniki na deszczówkę. Dadzą one sposobność przechowywania deszczówki i używania jej podczas upalnego lata do nawadniania roślin oraz prac podwórkowych. Zlecenie pojemnika na wodę opadową równolegle z szambem to patent na oszczędność. Nasza koparka wykona przy okazji obydwa doły. Później teren nad pojemnikami można swobodnie zagospodarować – to spowoduje, że na posesji komory nie będą widoczne. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł. Jeśli nie wiesz, jakiej wielkości zbiornik zamówić, porozmawiaj z naszym pracownikiem – on chętnie podpowie. Mamy w ofercie zarówno szamba jednokomorowe, jak i szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik zależy od typu zbiornika bezodpływowego oraz pojemności, które zaczynają się nawet od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie konieczności możemy wyprodukować szambo betonowe o dowolnej wielkości. Rozmiar zbiornika powinien być zależny od ilości danego gospodarstwa. Przy wyborze warto wziąć pod uwagę teraźniejszy stan domowników i ewentualne powiększenie liczby osób w gospodarstwie. To pozwoli uniknąć nadmiernemu wylewaniu ścieków przez specjalistyczną firmę wywozową. Zobacz, czy masz możliwość zbudowania szamba dwukomorowego – z drenażem oczyszczania nieczystości i częściowego wylewania oczyszczonej wody do gruntu. To spowoduje, że szambo będzie wypełniało się rzadziej. Zapraszamy do kontaktu z nami!