Szamba betonowe Piotrków Kujawski

Szambo betonowe to współcześnie najpopularniejszy sposób gromadzenia nieczystości pochodzących z domów prywatnych. Odznaczają się dużą trwałością i wodoodpornością. Zbiorniki na szambo powinny jednak być wykonane z surowców mających właściwe certyfikaty jakości. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami betonu możemy wytwarzać najlepsze na rynku szczelne szamba betonowe. Poza produkcją zajmujemy się również dostarczaniem prefabrykatów na posesję odbiorcy, a także wykopami pod szambo i jego instalacją. Szambo z koparką to współcześnie najchętniej zamawiana opcja umożliwiająca szybkie wykonanie odpływu. Naszej ekipie zajmuje to do kilkudziesięciu godzin. Zapewniamy profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniego rodzaju szamba do potrzeb każdego gospodarstwa. Tanie usługi z montażem to jednokrotna inwestycja, która zapewni kilkadziesiąt lat bezawaryjnego korzystania z szamba. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu przedstawienia korzyści.

Szamba betonowe Piotrków Kujawski

Tanie szambo z wykopem Piotrków Kujawski

Posiadamy swój sprzęt, dzięki któremu możemy zaoferować przewóz wyprodukowanych prefabrykatów nawet na większe odległości na terenie Polski. Razem z szambem proponujemy założyć także zbiorniki na deszczówkę. Dadzą one możliwość przechowywania wody opadowej i używania jej w czasie suchego lata do podlewania grządek i prac gospodarczych. Zamówienie zbiornika na deszczówkę równolegle z szambem to sposób na oszczędność. Firmowa koparka wykona od razu dwa wykopy. Następnie trawnik nad pojemnikami można swobodnie zagospodarować – to spowoduje, że na posesji komory nie będą rzucały się w oczy. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł. Jeżeli nie wiesz, jakiej pojemności zbiornik zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on z przyjemnością doradzi. Mamy w ofercie zarówno szamba jednokomorowe, jak również szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik zależy od rodzaju zbiornika bezodpływowego oraz pojemności, które zaczynają się nawet od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie potrzeby jesteśmy w stanie wyprodukować szambo betonowe o dowolnej wielkości. Rozmiar zbiornika powinien być zależny od liczby konkretnego gospodarstwa. Przy wyborze należy wziąć pod uwagę teraźniejszy stan rodziny oraz planowane poszerzenie liczebności osób w gospodarstwie. To pomoże uniknąć zbyt częstemu wylewaniu ścieków przez wykwalifikowaną firmę asenizacyjną. Sprawdź, czy masz sposobność wybudowania szamba dwukomorowego – z opcją filtrowania ścieków i częściowego wylewania oczyszczonej wody do ziemi. To sprawi, że szambo będzie zapełniało się rzadziej. Zachęcamy do skontaktowania się z nami!