Szamba betonowe Sępólno Krajeńskie

Szambo betonowe to obecnie najlepszy system gromadzenia ścieków pochodzących z gospodarstw domowych. Odznaczają się wysoką wytrzymałością i wodoszczelnością. Zbiorniki na szambo powinny jednak zostać wykonane z materiałów posiadających właściwe certyfikaty jakości. Dzięki kooperacji z najlepszymi dostawcami betonu możemy produkować najsolidniejsze na rynku szczelne szamba betonowe. Poza produkcją trudnimy się także transportem prefabrykatów na działkę klienta, a także kopaniem dołów pod szambo i jego montażem. Szambo z koparką to współcześnie najczęściej wybierana usługa pozwalająca na sprawne wykonanie odpływu. Naszej ekipie zajmuje to do kilkudziesięciu godzin. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rodzaju szamba do wymagań każdego domostwa. Tanie szamba z instalacją to jednokrotna inwestycja, która zagwarantuje kilkadziesiąt lat bezawaryjnego użytkowania szamba. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu zaprezentowania korzyści.

Szamba betonowe Sępólno Krajeńskie

Tanie szambo z wykopem Sępólno Krajeńskie

Posiadamy swój sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować transport wyprodukowanych zbiorników nawet na większe odległości na terenie Polski. Wraz z zbiornikiem na ścieki proponujemy wykopać również zbiorniki na deszczówkę. Dadzą one sposobność gromadzenia wody opadowej i wykorzystywania jej podczas suchego lata do podlewania roślin i prac gospodarczych. Zlecenie pojemnika na deszczówkę jednocześnie z szambem to sposób na oszczędność. Firmowa koparka wykona od razu obydwa doły. Następnie podwórko nad zbiornikami można swobodnie zagospodarować – to spowoduje, że na podwórku zbiorniki nie będą rzucały się w oczy. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł. Jeżeli nie wiesz, jakiej wielkości szambo wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on chętnie podpowie. Mamy w ofercie zarówno szamba jednokomorowe, jak również szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik zależy od typu zbiornika bezodpływowego oraz pojemności, które rozpoczynają się już od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie potrzeby możemy wykonać szambo betonowe o dowolnej pojemności. Rozmiar szamba powinien być zależny od liczby danego domu. Przy zamówieniu należy brać pod uwagę obecny stan domowników i ewentualne poszerzenie liczebności osób w domu. To pozwoli uniknąć nadmiernemu opróżnianiu ścieków przez wykwalifikowaną firmę asenizacyjną. Zobacz, czy masz sposobność wybudowania szamba dwukomorowego – z drenażem filtrowania nieczystości i częściowego odprowadzania oczyszczonej wody do ziemi. To sprawi, że szambo będzie wypełniało się rzadziej. Zapraszamy do kontaktu z nami!