Szamba betonowe Tuchola

Szambo betonowe to obecnie najlepszy system gromadzenia ścieków spływających z domów prywatnych. Odznaczają się dużą wytrzymałością oraz wodoodpornością. Zbiorniki na szambo muszą jednak być wyprodukowane z surowców mających właściwe zaświadczenia jakości. Dzięki kooperacji z renomowanymi dostawcami betonu jesteśmy w stanie wytwarzać najsolidniejsze w kraju szczelne szamba betonowe. Poza produkcją trudnimy się również transportem prefabrykatów na działkę klienta, a nawet kopaniem dołów pod zbiornik i jego instalacją. Szambo z koparką to współcześnie najchętniej wybierana usługa umożliwiająca sprawne wybudowanie odpływu. Naszej firmie zajmuje to do kilkudziesięciu godzin. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego typu szamba do potrzeb każdego gospodarstwa. Tanie szamba z montażem to jednokrotna inwestycja, która zagwarantuje kilkadziesiąt lat sprawnego korzystania z szamba. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu przedstawienia korzyści.

Szamba betonowe Tuchola

Tanie szambo z wykopem Tuchola

Posiadamy swój sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić transport wyprodukowanych komór nawet na większe odległości na obszarze kraju. Wraz z zbiornikiem na ścieki proponujemy wykopać również zbiorniki na deszczówkę. Zapewnią one możliwość gromadzenia deszczówki i używania jej podczas upalnego lata do nawadniania grządek oraz prac podwórkowych. Zlecenie zbiornika na wodę opadową jednocześnie z szambem to sposób na oszczędność. Nasza koparka wykona przy okazji dwa wykopy. Później teren nad zbiornikami można swobodnie zagospodarować – to spowoduje, że na podwórku zbiorniki nie będą widoczne. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł. Jeśli nie wiesz, jakiej wielkości szambo zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on z przyjemnością doradzi. Mamy w asortymencie zarówno szamba jednokomorowe, jak i szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik zależy od rodzaju szamba oraz pojemności, które rozpoczynają się nawet od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie potrzeby możemy wykonać szambo betonowe o dowolnej wielkości. Rozmiar szamba jest zależny od mieszkańców konkretnego domu. Przy wyborze należy brać pod uwagę obecny stan rodziny i ewentualne powiększenie liczby osób w gospodarstwie. To pomoże uniknąć nadmiernemu opróżnianiu ścieków przez wykwalifikowaną firmę asenizacyjną. Sprawdź, czy masz możliwość wybudowania szamba dwukomorowego – z opcją filtrowania ścieków i częściowego odprowadzania oczyszczonej wody do ziemi. To sprawi, że szambo będzie zapełniało się wolniej. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!