Szamba betonowe Wąbrzeźno

Szambo betonowe to obecnie najlepszy system gromadzenia ścieków pochodzących z gospodarstw domowych. Cechują się dużą trwałością i wodoszczelnością. Zbiorniki na szambo muszą jednak być wyprodukowane z surowców mających właściwe zaświadczenia jakości. Dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu możemy wytwarzać najlepsze w kraju szczelne szamba betonowe. Poza produkcją trudnimy się także transportem komór na posesję odbiorcy, a nawet wykopami pod zbiornik i jego montażem. Szambo z koparką to współcześnie najczęściej zamawiana usługa umożliwiająca sprawne wybudowanie szamba. Naszej firmie zajmuje to do kilkudziesięciu godzin. Zapewniamy fachowe poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniego typu zbiornika do potrzeb każdego domostwa. Tanie usługi z montażem to jednorazowa inwestycja, która zapewni kilkadziesiąt lat sprawnego korzystania z kanalizacji. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu przedstawienia oferty.

Szamba betonowe Wąbrzeźno

Tanie szambo z wykopem Wąbrzeźno

Mamy własny sprzęt, dzięki któremu możemy zaoferować przewóz wyprodukowanych zbiorników nawet na większe odległości na obszarze kraju. Wraz z zbiornikiem na ścieki polecamy wykopać także zbiorniki na deszczówkę. Zapewnią one sposobność gromadzenia deszczówki i wykorzystywania jej w czasie suchego lata do podlewania grządek i prac gospodarczych. Zamówienie zbiornika na wodę opadową jednocześnie z szambem to patent na oszczędność. Nasza koparka wykopie przy okazji dwa doły. Później podwórko nad zbiornikami można dowolnie zaaranżować – to spowoduje, że na posesji komory nie będą rzucały się w oczy. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Jeżeli nie wiesz, jakiej pojemności szambo wybrać, porozmawiaj z naszym pracownikiem – on chętnie podpowie. Mamy w asortymencie zarówno szamba jednokomorowe, jak i szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik zależy od rodzaju szamba oraz pojemności, które rozpoczynają się nawet od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie konieczności jesteśmy w stanie wyprodukować szambo betonowe o indywidualnej pojemności. Rozmiar szamba jest zależny od mieszkańców danego gospodarstwa. Przy wyborze warto wziąć pod uwagę obecny stan domowników oraz ewentualne poszerzenie liczebności osób w domu. To pomoże uniknąć nadmiernemu wylewaniu ścieków przez wykwalifikowaną firmę asenizacyjną. Sprawdź, czy masz możliwość wybudowania szamba dwukomorowego – z drenażem filtrowania nieczystości i częściowego wylewania oczyszczonej wody do gruntu. To sprawi, że szambo będzie zapełniało się wolniej. Zachęcamy do kontaktu z nami!