Szamba betonowe Więcbork

Szambo betonowe to obecnie najlepszy system gromadzenia nieczystości pochodzących z gospodarstw domowych. Cechują się dużą wytrzymałością oraz wodoodpornością. Zbiorniki na szambo powinny jednak zostać wykonane z materiałów mających odpowiednie zaświadczenia jakości. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami betonu jesteśmy w stanie produkować najlepsze w kraju szczelne szamba betonowe. Poza wytwarzaniem trudnimy się także dowożeniem prefabrykatów na posesję klienta, a także wykopami pod zbiornik i jego montażem. Szambo z koparką to obecnie najczęściej wybierana usługa umożliwiająca szybkie wybudowanie szamba. Naszej ekipie zajmuje to do kilkudziesięciu godzin. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszego typu szamba do potrzeb każdego domostwa. Tanie usługi z instalacją to jednorazowa inwestycja, która zagwarantuje wiele lat sprawnego korzystania z szamba. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu przedstawienia korzyści.

Szamba betonowe Więcbork

Tanie szambo z wykopem Więcbork

Mamy własny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować transport gotowych prefabrykatów nawet na duże odległości na terenie Polski. Wraz z szambem proponujemy wykopać również zbiorniki na deszczówkę. Dadzą one możliwość przechowywania deszczówki i wykorzystywania jej podczas upalnego lata do nawadniania roślin i prac gospodarczych. Zamówienie pojemnika na deszczówkę równolegle z szambem to sposób na oszczędność. Firmowa koparka wykona przy okazji obydwa doły. Następnie podwórko nad zbiornikami można dowolnie zaaranżować – to sprawi, że na podwórku zbiorniki nie będą widoczne. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Jeśli nie wiesz, jakiej pojemności szambo zamówić, porozmawiaj z naszym przedstawicielem – on z przyjemnością doradzi. Mamy w asortymencie zarówno szamba jednokomorowe, jak również szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik jest zależny od typu zbiornika bezodpływowego oraz pojemności, które zaczynają się nawet od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie potrzeby możemy wykonać szambo betonowe o dowolnej wielkości. Rozmiar zbiornika jest uzależniony od konkretnego domu. Przy zamówieniu warto brać pod uwagę teraźniejszy stan domowników i planowane powiększenie liczby osób w gospodarstwie. To pomoże uniknąć zbyt częstemu wylewaniu ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Sprawdź, czy masz sposobność wybudowania szamba dwukomorowego – z drenażem filtrowania nieczystości i częściowego odprowadzania oczyszczonej wody do ziemi. To sprawi, że szambo będzie wypełniało się rzadziej. Zachęcamy do skontaktowania się z nami!