Szamba betonowe Żnin

Szambo betonowe to obecnie najpopularniejszy sposób przechowywania ścieków spływających z domów prywatnych. Cechują się wysoką trwałością oraz wodoodpornością. Zbiorniki na szambo powinny jednak zostać wyprodukowane z materiałów mających odpowiednie zaświadczenia jakości. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami betonu możemy produkować najlepsze w kraju szczelne szamba betonowe. Poza wytwarzaniem zajmujemy się również dostarczaniem prefabrykatów na posesję odbiorcy, a także kopaniem dołów pod szambo i jego montażem. Szambo z koparką to obecnie najczęściej zamawiana usługa umożliwiająca szybkie wykonanie odpływu. Naszej ekipie zajmuje to do kilkudziesięciu godzin. Zapewniamy profesjonalne poradnictwo w kwestii dopasowania najlepszego typu szamba do potrzeb danego domostwa. Tanie usługi z montażem to jednorazowa inwestycja, która zagwarantuje kilkadziesiąt lat sprawnego korzystania z szamba. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu przedstawienia kosztorysu.

Szamba betonowe Żnin

Tanie szambo z wykopem Żnin

Mamy swój sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić przewóz wyprodukowanych prefabrykatów nawet na większe odległości na obszarze kraju. Razem z szambem proponujemy wykopać także zbiorniki na deszczówkę. Zapewnią one możliwość gromadzenia deszczówki i używania jej podczas upalnego lata do podlewania roślin oraz prac podwórkowych. Zlecenie pojemnika na wodę opadową równolegle z szambem to sposób na oszczędność. Firmowa koparka wykona przy okazji dwa doły. Następnie teren nad zbiornikami można swobodnie zaaranżować – to sprawi, że na posesji zbiorniki nie będą widoczne. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Jeśli nie wiesz, jakiej pojemności zbiornik zamówić, porozmawiaj z naszym przedstawicielem – on chętnie podpowie. Mamy w ofercie zarówno szamba jednokomorowe, jak również szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik jest zależny od rodzaju zbiornika bezodpływowego oraz pojemności, które rozpoczynają się nawet od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie konieczności jesteśmy w stanie wyprodukować szambo betonowe o indywidualnej pojemności. Rozmiar zbiornika powinien być zależny od liczby konkretnego domu. Przy wyborze warto wziąć pod uwagę obecny stan rodziny oraz ewentualne powiększenie liczby osób w gospodarstwie. To pozwoli uniknąć nadmiernemu wylewaniu ścieków przez wykwalifikowaną firmę wywozową. Zobacz, czy masz możliwość wybudowania szamba dwukomorowego – z opcją filtrowania ścieków i częściowego odprowadzania przefiltrowanej wody do ziemi. To sprawi, że szambo będzie wypełniało się rzadziej. Zachęcamy do kontaktu z nami!