Szamba betonowe Brok

Jako odpowiedzialny producent szamb prezentujemy szeroki wachlarz ciekawych sposobów umożliwiających ekologiczne wylewanie ścieków. Największym powodzeniem wyróżniają się u nas szamba betonowe. To duże zbiorniki betonowe na szambo zasypywane pod powierzchnią, do których płyną ścieki z budynku mieszkalnego. Duże doświadczenie umożliwia nam fachowe poradnictwo w zakresie zakupu odpowiednio dopasowanego do wymagań szamba. Najnowsze technologie produkcji zbiorników w połączeniu z produkowaniem ich z najtrwalszych materiałów dają zbiorniki betonowe na szambo, z których jesteśmy rzeczywiście zadowoleni. Zapewniamy również szambo z montażem. To usługi, które oddajemy najlepszym specjalistom. Zamawiając szambo z wykopem klient nie musi martwić się o prawidłowość instalacji oraz o zgodność z przepisami. Poszukujesz sprawdzonego patentu na wieloletnie używanie zbiornika bez awarii i nadmiernego wywożenia nieczystości? Skonsultuj się z naszym reprezentantem, który poradzi Ci, który typ szamba wybrać i być usatysfakcjonowanym.

Szamba betonowe Brok

Szczelne szamba jednokomorowe Brok

Główną cechą dobrego szamba jest jego szczelność. Korzystamy z materiałów pochodzących od najlepszych wytwórców betonu, dzięki czemu nasze zbiorniki betonowe są naprawdę szczelne, ale przy tym tanie. Gwarantujemy wysoką odporność prefabrykatów na uszkodzenia mechaniczne, i używamy tylko surowce o najwyższej klasie w zakresie przepuszczalności wody. wybierając nasze szamba betonowe masz gwarancję, że były one zainstalowane w zgodzie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Polecamy zarówno szamba jednokomorowe, jak również szamba dwukomorowe. Obydwa rodzaje zbiorników znajdują odpowiednie zastosowanie w rozmaitych typach nieruchomości. Nietypowe wymiary zbiorników robimy na wyjątkowe zlecenia klienta. Wszystko po to, żeby mógł on zainstalować najlepszy rodzaj zbiornika dopasowany do ilości domowników oraz poziomu produkcji ścieków. Zachęcamy do poznania dotychczasowych realizacji i skonsultowania się z naszym specjalistą, który doradzi, jaki zbiornik wybrać dla konkretnej nieruchomości.

Producent szamb – Cennik

Poszukując najlepszego dla siebie szamba można trafić na rozmaite oferty. Proponujemy zbiorniki betonowe na szambo, które uważane są za najlepsze. Nasze ceny są korzystne, a cennik rozpoczyna się od 1000 złotych. Oferujemy standardowe pojemności: 8, 10, 12m3 , jakie przeważnie kupowane są przez inwestorów szukających szamba dla 3-4 domowników. Polecamy również przydatne zbiorniki na deszczówkę, jakie pozwalają podlewać rośliny w okresie upałów wodą. To całkowicie darmowy, a przy tym zdrowy patent na utrzymanie warzywnika nawet w czasie niekorzystnym dla ich wzrostu. Nie orientujesz się, jaki rodzaj zbiornika wybrać? Spytaj naszego reprezentanta, który z chęcią podpowie i zorganizuje transport szamba z wykopem.