Szamba betonowe Halinów

Szambo betonowe to współcześnie najpopularniejszy sposób przechowywania ścieków spływających z gospodarstw domowych. Cechują się wysoką wytrzymałością oraz wodoodpornością. Zbiorniki na szambo muszą jednak zostać wykonane z materiałów mających odpowiednie zaświadczenia jakości. Dzięki kooperacji z najlepszymi producentami betonu jesteśmy w stanie wytwarzać najsolidniejsze w kraju szczelne szamba betonowe. Poza produkcją zajmujemy się również transportem komór na działkę odbiorcy, a także kopaniem dołów pod zbiornik i jego instalacją. Szambo z koparką to obecnie najchętniej zamawiana opcja pozwalająca na szybkie wykonanie szamba. Naszej firmie zajmuje to kilkadziesiąt godzin. Zapewniamy fachowe poradnictwo w zakresie dopasowania najlepszego rodzaju zbiornika do wymagań każdego gospodarstwa. Tanie szamba z montażem to jednokrotna inwestycja, która zapewni wiele lat sprawnego użytkowania szamba. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu przedstawienia korzyści.

Szamba betonowe Halinów

Tanie szambo z wykopem Halinów

Posiadamy swój sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować transport gotowych zbiorników nawet na duże odległości na terenie kraju. Razem z zbiornikiem na ścieki polecamy założyć także zbiorniki na deszczówkę. Dadzą one możliwość przechowywania wody opadowej i wykorzystywania jej podczas upalnego lata do podlewania grządek oraz prac podwórkowych. Zlecenie zbiornika na deszczówkę jednocześnie z szambem to patent na oszczędność. Nasza koparka wykona od razu dwa doły. Następnie teren nad pojemnikami można swobodnie zaaranżować – to sprawi, że na posesji zbiorniki nie będą rzucały się w oczy. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł. Jeśli nie wiesz, jakiej wielkości szambo zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on z przyjemnością podpowie. Mamy w asortymencie zarówno szamba jednokomorowe, jak również szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik jest zależny od rodzaju zbiornika bezodpływowego oraz pojemności, które rozpoczynają się już od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie konieczności możemy wyprodukować szambo betonowe o dowolnej wielkości. Rozmiar szamba powinien być uzależniony od liczby konkretnego gospodarstwa. Przy zamówieniu należy brać pod uwagę obecny stan rodziny i ewentualne poszerzenie liczebności osób w domu. To pozwoli uniknąć nadmiernemu wylewaniu ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Zobacz, czy masz możliwość wybudowania szamba dwukomorowego – z opcją oczyszczania ścieków i częściowego wylewania oczyszczonej wody do gruntu. To sprawi, że szambo będzie wypełniało się wolniej. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!