Szamba betonowe Kałuszyn

Szambo betonowe to współcześnie najlepszy system gromadzenia ścieków pochodzących z gospodarstw domowych. Odznaczają się wysoką wytrzymałością i wodoszczelnością. Zbiorniki na szambo muszą jednak być wykonane z surowców posiadających właściwe certyfikaty jakości. Dzięki kooperacji z renomowanymi dostawcami betonu jesteśmy w stanie produkować najlepsze na rynku szczelne szamba betonowe. Poza wytwarzaniem trudnimy się także dowożeniem prefabrykatów na działkę odbiorcy, a nawet wykopami pod zbiornik i jego instalacją. Szambo z koparką to obecnie najchętniej wybierana usługa umożliwiająca szybkie wykonanie odpływu. Naszej ekipie zajmuje to kilkadziesiąt godzin. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w kwestii dopasowania odpowiedniego typu zbiornika do wymagań każdego domostwa. Tanie usługi z montażem to jednorazowa inwestycja, która zapewni wiele lat sprawnego korzystania z szamba. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu zaprezentowania korzyści.

Szamba betonowe Kałuszyn

Tanie szambo z wykopem Kałuszyn

Posiadamy swój sprzęt, dzięki któremu możemy zaoferować transport gotowych komór nawet na większe odległości na terenie Polski. Razem z zbiornikiem na ścieki polecamy założyć także zbiorniki na deszczówkę. Zapewnią one sposobność gromadzenia deszczówki i wykorzystywania jej podczas suchego lata do podlewania roślin i prac podwórkowych. Zamówienie zbiornika na wodę opadową jednocześnie z szambem to patent na oszczędność. Firmowa koparka wykona od razu dwa doły. Później podwórko nad zbiornikami można swobodnie zagospodarować – to sprawi, że na podwórku zbiorniki nie będą widoczne. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Jeżeli nie wiesz, jakiej pojemności szambo wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on chętnie podpowie. Mamy w asortymencie zarówno szamba jednokomorowe, jak i szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik zależy od typu szamba oraz pojemności, które zaczynają się już od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie konieczności możemy wyprodukować szambo betonowe o dowolnej pojemności. Rozmiar zbiornika powinien być zależny od konkretnego domu. Przy zamówieniu warto wziąć pod uwagę obecny stan rodziny i planowane poszerzenie liczebności osób w gospodarstwie. To pozwoli uniknąć zbyt częstemu opróżnianiu ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Zobacz, czy masz możliwość wybudowania szamba dwukomorowego – z drenażem oczyszczania nieczystości i częściowego odprowadzania oczyszczonej wody do ziemi. To sprawi, że szambo będzie wypełniało się wolniej. Zachęcamy do kontaktu z nami!