Szamba betonowe Kobyłka

Szambo betonowe to współcześnie najlepszy sposób gromadzenia ścieków spływających z gospodarstw domowych. Odznaczają się dużą trwałością i wodoodpornością. Zbiorniki na szambo muszą jednak zostać wykonane z materiałów mających odpowiednie certyfikaty jakości. Dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu jesteśmy w stanie wytwarzać najsolidniejsze w kraju szczelne szamba betonowe. Poza wytwarzaniem trudnimy się także dowożeniem prefabrykatów na działkę odbiorcy, a także wykopami pod zbiornik i jego instalacją. Szambo z koparką to obecnie najchętniej zamawiana opcja umożliwiająca szybkie wykonanie kanalizajci. Naszej firmie zajmuje to do kilkudziesięciu godzin. Zapewniamy fachowe poradnictwo w kwestii wyboru najlepszego rodzaju szamba do potrzeb każdego domostwa. Tanie szamba z montażem to jednokrotna inwestycja, która zapewni kilkadziesiąt lat bezawaryjnego korzystania z szamba. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu przedstawienia korzyści.

Szamba betonowe Kobyłka

Tanie szambo z wykopem Kobyłka

Posiadamy własny sprzęt, dzięki któremu możemy zaoferować przewóz gotowych prefabrykatów nawet na duże odległości na obszarze kraju. Razem z zbiornikiem na ścieki polecamy założyć również zbiorniki na deszczówkę. Dadzą one możliwość przechowywania wody opadowej i wykorzystywania jej w czasie upalnego lata do podlewania roślin oraz prac gospodarczych. Zlecenie zbiornika na deszczówkę jednocześnie z szambem to sposób na oszczędność. Firmowa koparka wykona od razu dwa doły. Następnie trawnik nad pojemnikami można dowolnie zaaranżować – to spowoduje, że na podwórku komory nie będą rzucały się w oczy. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Jeżeli nie wiesz, jakiej pojemności zbiornik zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on chętnie podpowie. Mamy w ofercie zarówno szamba jednokomorowe, jak i szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik zależy od rodzaju szamba oraz pojemności, które zaczynają się nawet od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie konieczności jesteśmy w stanie wykonać szambo betonowe o indywidualnej wielkości. Rozmiar zbiornika powinien być uzależniony od ilości konkretnego gospodarstwa. Przy wyborze należy brać pod uwagę obecny stan domowników oraz ewentualne poszerzenie liczebności osób w domu. To pomoże uniknąć zbyt częstemu wylewaniu ścieków przez wykwalifikowaną firmę asenizacyjną. Sprawdź, czy masz możliwość wybudowania szamba dwukomorowego – z opcją filtrowania ścieków i częściowego odprowadzania oczyszczonej wody do gruntu. To sprawi, że szambo będzie wypełniało się wolniej. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!