Szamba betonowe Konstancin-Jeziorna

Szambo betonowe to współcześnie najpopularniejszy sposób gromadzenia nieczystości spływających z domów prywatnych. Cechują się wysoką wytrzymałością oraz wodoodpornością. Zbiorniki na szambo powinny jednak być wyprodukowane z materiałów posiadających odpowiednie certyfikaty jakości. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami betonu jesteśmy w stanie wytwarzać najsolidniejsze na rynku szczelne szamba betonowe. Poza wytwarzaniem zajmujemy się także transportem komór na działkę klienta, a nawet wykopami pod szambo i jego instalacją. Szambo z koparką to obecnie najchętniej zamawiana usługa umożliwiająca sprawne wybudowanie szamba. Naszej firmie zajmuje to do kilkudziesięciu godzin. Gwarantujemy profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru najlepszego typu szamba do wymagań danego gospodarstwa. Tanie szamba z montażem to jednokrotna inwestycja, która zagwarantuje wiele lat sprawnego korzystania z szamba. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu przedstawienia oferty.

Szamba betonowe Konstancin-Jeziorna

Tanie szambo z wykopem Konstancin-Jeziorna

Mamy własny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować transport wyprodukowanych prefabrykatów nawet na większe odległości na terenie kraju. Wraz z szambem polecamy założyć również zbiorniki na deszczówkę. Dadzą one możliwość gromadzenia deszczówki i używania jej podczas suchego lata do nawadniania grządek oraz prac gospodarczych. Zlecenie pojemnika na wodę opadową równolegle z szambem to sposób na oszczędność. Nasza koparka wykona od razu dwa wykopy. Później trawnik nad pojemnikami można dowolnie zagospodarować – to spowoduje, że na podwórku komory nie będą widoczne. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł. Jeżeli nie wiesz, jakiej wielkości zbiornik zamówić, porozmawiaj z naszym pracownikiem – on chętnie doradzi. Mamy w asortymencie zarówno szamba jednokomorowe, jak również szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik zależy od rodzaju szamba oraz pojemności, które rozpoczynają się już od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie potrzeby możemy wyprodukować szambo betonowe o indywidualnej wielkości. Rozmiar zbiornika powinien być zależny od ilości danego domu. Przy zamówieniu należy wziąć pod uwagę teraźniejszy stan domowników i ewentualne poszerzenie liczebności osób w domu. To pomoże uniknąć zbyt częstemu wylewaniu nieczystości przez specjalistyczną firmę wywozową. Sprawdź, czy masz możliwość zbudowania szamba dwukomorowego – z opcją filtrowania ścieków i częściowego odprowadzania oczyszczonej wody do gruntu. To spowoduje, że szambo będzie wypełniało się rzadziej. Zachęcamy do kontaktu z nami!