Szamba betonowe Mogielnica

Szambo betonowe to obecnie najlepszy sposób gromadzenia nieczystości pochodzących z domów prywatnych. Cechują się dużą trwałością i wodoszczelnością. Zbiorniki na szambo muszą jednak być wykonane z surowców posiadających właściwe certyfikaty jakości. Dzięki kooperacji z najlepszymi dostawcami betonu jesteśmy w stanie wytwarzać najlepsze w kraju szczelne szamba betonowe. Poza produkcją trudnimy się również transportem komór na działkę odbiorcy, a także kopaniem dołów pod zbiornik i jego montażem. Szambo z koparką to obecnie najczęściej wybierana opcja pozwalająca na sprawne wybudowanie szamba. Naszej firmie zajmuje to kilkadziesiąt godzin. Gwarantujemy fachowe poradnictwo w kwestii dopasowania odpowiedniego rodzaju zbiornika do potrzeb każdego gospodarstwa. Tanie szamba z instalacją to jednokrotna inwestycja, która zagwarantuje kilkadziesiąt lat sprawnego użytkowania kanalizacji. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu zaprezentowania korzyści.

Szamba betonowe Mogielnica

Tanie szambo z wykopem Mogielnica

Mamy swój sprzęt, dzięki któremu możemy zapewnić transport wyprodukowanych prefabrykatów nawet na większe odległości na terenie kraju. Wraz z zbiornikiem na ścieki polecamy wykopać również zbiorniki na deszczówkę. Dadzą one sposobność przechowywania wody opadowej i wykorzystywania jej w czasie upalnego lata do podlewania grządek oraz prac gospodarczych. Zlecenie zbiornika na wodę opadową jednocześnie z szambem to sposób na oszczędność. Nasza koparka wykona przy okazji obydwa doły. Następnie podwórko nad zbiornikami można dowolnie zaaranżować – to sprawi, że na podwórku zbiorniki nie będą rzucały się w oczy. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł. Jeżeli nie wiesz, jakiej pojemności szambo wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on chętnie doradzi. Mamy w asortymencie zarówno szamba jednokomorowe, jak również szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik zależy od rodzaju szamba oraz pojemności, które zaczynają się już od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie konieczności jesteśmy w stanie wyprodukować szambo betonowe o indywidualnej pojemności. Rozmiar szamba jest zależny od liczby konkretnego gospodarstwa. Przy zamówieniu należy brać pod uwagę obecny stan rodziny oraz planowane powiększenie liczby osób w domu. To pozwoli uniknąć zbyt częstemu wylewaniu ścieków przez specjalistyczną firmę wywozową. Sprawdź, czy masz sposobność wybudowania szamba dwukomorowego – z drenażem filtrowania nieczystości i częściowego odprowadzania przefiltrowanej wody do gruntu. To sprawi, że szambo będzie zapełniało się wolniej. Zachęcamy do skontaktowania się z nami!