Szamba betonowe Mordy

Szambo betonowe to obecnie najpopularniejszy system gromadzenia nieczystości pochodzących z gospodarstw domowych. Cechują się wysoką trwałością i wodoszczelnością. Zbiorniki na szambo powinny jednak być wyprodukowane z surowców mających właściwe zaświadczenia jakości. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami betonu jesteśmy w stanie produkować najsolidniejsze w kraju szczelne szamba betonowe. Poza produkcją trudnimy się także dowożeniem komór na działkę klienta, a nawet wykopami pod zbiornik i jego instalacją. Szambo z koparką to współcześnie najchętniej zamawiana opcja pozwalająca na szybkie wybudowanie kanalizajci. Naszej firmie zajmuje to do kilkudziesięciu godzin. Gwarantujemy fachowe poradnictwo w kwestii dopasowania najlepszego typu zbiornika do wymagań każdego domostwa. Tanie usługi z montażem to jednorazowa inwestycja, która zagwarantuje wiele lat sprawnego użytkowania szamba. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu zaprezentowania oferty.

Szamba betonowe Mordy

Tanie szambo z wykopem Mordy

Posiadamy własny sprzęt, dzięki któremu możemy zapewnić przewóz gotowych zbiorników nawet na duże odległości na obszarze kraju. Wraz z szambem proponujemy założyć także zbiorniki na deszczówkę. Dadzą one sposobność przechowywania deszczówki i wykorzystywania jej podczas suchego lata do podlewania roślin oraz prac podwórkowych. Zamówienie zbiornika na wodę opadową równolegle z szambem to patent na oszczędność. Firmowa koparka wykopie przy okazji dwa doły. Następnie trawnik nad pojemnikami można dowolnie zagospodarować – to sprawi, że na podwórku zbiorniki nie będą rzucały się w oczy. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Jeśli nie wiesz, jakiej pojemności szambo wybrać, porozmawiaj z naszym przedstawicielem – on z przyjemnością doradzi. Mamy w ofercie zarówno szamba jednokomorowe, jak również szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik jest zależny od rodzaju zbiornika bezodpływowego oraz pojemności, które zaczynają się już od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie konieczności jesteśmy w stanie wykonać szambo betonowe o dowolnej wielkości. Rozmiar zbiornika jest uzależniony od liczby danego gospodarstwa. Przy wyborze należy wziąć pod uwagę obecny stan rodziny i ewentualne powiększenie liczby osób w gospodarstwie. To pomoże uniknąć nadmiernemu wylewaniu nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Zobacz, czy masz sposobność zbudowania szamba dwukomorowego – z drenażem filtrowania nieczystości i częściowego wylewania przefiltrowanej wody do gruntu. To sprawi, że szambo będzie wypełniało się wolniej. Zachęcamy do kontaktu z nami!