Szamba betonowe Nasielsk

Szambo betonowe to współcześnie najpopularniejszy sposób przechowywania ścieków spływających z domów prywatnych. Odznaczają się dużą wytrzymałością oraz wodoodpornością. Zbiorniki na szambo muszą jednak zostać wykonane z surowców mających odpowiednie certyfikaty jakości. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami betonu możemy wytwarzać najlepsze na rynku szczelne szamba betonowe. Poza wytwarzaniem zajmujemy się także dowożeniem komór na działkę klienta, a nawet wykopami pod zbiornik i jego instalacją. Szambo z koparką to współcześnie najchętniej zamawiana opcja pozwalająca na szybkie wykonanie szamba. Naszej ekipie zajmuje to kilkadziesiąt godzin. Gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rodzaju zbiornika do wymagań każdego gospodarstwa. Tanie szamba z montażem to jednokrotna inwestycja, która zapewni kilkadziesiąt lat bezawaryjnego użytkowania szamba. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu zaprezentowania korzyści.

Szamba betonowe Nasielsk

Tanie szambo z wykopem Nasielsk

Posiadamy własny sprzęt, dzięki któremu możemy zapewnić transport gotowych prefabrykatów nawet na większe odległości na terenie kraju. Wraz z szambem proponujemy założyć także zbiorniki na deszczówkę. Dadzą one sposobność przechowywania wody opadowej i wykorzystywania jej podczas suchego lata do nawadniania roślin i prac gospodarczych. Zlecenie zbiornika na deszczówkę jednocześnie z szambem to sposób na oszczędność. Nasza koparka wykona od razu dwa doły. Następnie trawnik nad pojemnikami można dowolnie zaaranżować – to sprawi, że na podwórku zbiorniki nie będą widoczne. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Jeśli nie wiesz, jakiej pojemności szambo zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on z przyjemnością podpowie. Mamy w asortymencie zarówno szamba jednokomorowe, jak i szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik jest zależny od rodzaju zbiornika bezodpływowego oraz pojemności, które rozpoczynają się nawet od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie konieczności możemy wykonać szambo betonowe o dowolnej wielkości. Rozmiar szamba jest zależny od domowników danego zamówieniu należy wziąć pod uwagę teraźniejszy stan rodziny i ewentualne powiększenie liczebności osób w domu. To pozwoli uniknąć zbyt częstemu wylewaniu nieczystości przez wykwalifikowaną firmę asenizacyjną. Zobacz, czy masz sposobność zbudowania szamba dwukomorowego – z drenażem filtrowania ścieków i częściowego odprowadzania przefiltrowanej wody do ziemi. To spowoduje, że szambo będzie wypełniało się wolniej. Zachęcamy do kontaktu z nami!