Szamba betonowe Ostrów Mazowiecka

Szambo betonowe to współcześnie najlepszy system przechowywania nieczystości spływających z gospodarstw domowych. Cechują się dużą wytrzymałością i wodoszczelnością. Zbiorniki na szambo muszą jednak być wyprodukowane z materiałów mających odpowiednie certyfikaty jakości. Dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu jesteśmy w stanie produkować najsolidniejsze na rynku szczelne szamba betonowe. Poza wytwarzaniem trudnimy się także transportem prefabrykatów na działkę klienta, a nawet wykopami pod szambo i jego montażem. Szambo z koparką to obecnie najchętniej zamawiana usługa umożliwiająca szybkie wybudowanie odpływu. Naszej firmie zajmuje to kilkadziesiąt godzin. Zapewniamy profesjonalne poradnictwo w kwestii dopasowania odpowiedniego typu zbiornika do potrzeb każdego domostwa. Tanie szamba z montażem to jednokrotna inwestycja, która zapewni kilkadziesiąt lat sprawnego korzystania z szamba. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu przedstawienia korzyści.

Szamba betonowe Ostrów Mazowiecka

Tanie szambo z wykopem Ostrów Mazowiecka

Mamy swój sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować transport gotowych komór nawet na duże odległości na obszarze Polski. Wraz z szambem proponujemy założyć również zbiorniki na deszczówkę. Dadzą one sposobność gromadzenia wody opadowej i wykorzystywania jej podczas suchego lata do nawadniania grządek i prac gospodarczych. Zamówienie zbiornika na deszczówkę jednocześnie z szambem to sposób na oszczędność. Nasza koparka wykopie przy okazji obydwa doły. Następnie teren nad zbiornikami można swobodnie zagospodarować – to sprawi, że na podwórku zbiorniki nie będą widoczne. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł. Jeśli nie wiesz, jakiej pojemności zbiornik wybrać, porozmawiaj z naszym przedstawicielem – on chętnie doradzi. Mamy w ofercie zarówno szamba jednokomorowe, jak również szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik zależy od typu szamba oraz pojemności, które rozpoczynają się nawet od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie konieczności jesteśmy w stanie wykonać szambo betonowe o indywidualnej pojemności. Rozmiar zbiornika powinien być zależny od domowników gospodarstwa. Przy zamówieniu warto brać pod uwagę teraźniejszy stan domowników oraz ewentualne poszerzenie liczebności osób w gospodarstwie. To pozwoli uniknąć nadmiernemu opróżnianiu ścieków przez wykwalifikowaną firmę asenizacyjną. Zobacz, czy masz sposobność wybudowania szamba dwukomorowego – z drenażem filtrowania ścieków i częściowego odprowadzania oczyszczonej wody do ziemi. To spowoduje, że szambo będzie zapełniało się wolniej. Zapraszamy do kontaktu z nami!