Szamba betonowe Płońsk

Szambo betonowe to obecnie najlepszy sposób gromadzenia ścieków pochodzących z domów prywatnych. Cechują się wysoką wytrzymałością oraz wodoszczelnością. Zbiorniki na szambo powinny jednak zostać wyprodukowane z surowców mających właściwe zaświadczenia jakości. Dzięki kooperacji z najlepszymi producentami betonu możemy produkować najlepsze w kraju szczelne szamba betonowe. Poza wytwarzaniem zajmujemy się również dostarczaniem komór na działkę odbiorcy, a nawet kopaniem dołów pod zbiornik i jego montażem. Szambo z koparką to współcześnie najczęściej wybierana opcja umożliwiająca sprawne wybudowanie kanalizajci. Naszej ekipie zajmuje to do kilkudziesięciu godzin. Zapewniamy fachowe poradnictwo w kwestii wyboru najlepszego typu zbiornika do potrzeb każdego domostwa. Tanie usługi z instalacją to jednorazowa inwestycja, która zagwarantuje kilkadziesiąt lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu przedstawienia korzyści.

Szamba betonowe Płońsk

Tanie szambo z wykopem Płońsk

Posiadamy swój sprzęt, dzięki któremu możemy zaoferować transport gotowych zbiorników nawet na większe odległości na terenie Polski. Wraz z zbiornikiem na ścieki polecamy wykopać także zbiorniki na deszczówkę. Dadzą one możliwość gromadzenia deszczówki i wykorzystywania jej w czasie upalnego lata do nawadniania grządek i prac gospodarczych. Zlecenie zbiornika na wodę opadową równolegle z szambem to sposób na oszczędność. Firmowa koparka wykona przy okazji obydwa wykopy. Następnie trawnik nad pojemnikami można dowolnie zagospodarować – to sprawi, że na podwórku komory nie będą widoczne. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Jeśli nie wiesz, jakiej pojemności szambo wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on chętnie doradzi. Mamy w ofercie zarówno szamba jednokomorowe, jak również szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik zależy od typu szamba oraz pojemności, które rozpoczynają się już od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie konieczności możemy wyprodukować szambo betonowe o indywidualnej pojemności. Rozmiar zbiornika powinien być uzależniony od ilości danego domu. Przy zamówieniu należy brać pod uwagę obecny stan domowników i ewentualne poszerzenie liczby osób w domu. To pozwoli uniknąć zbyt częstemu wylewaniu ścieków przez wykwalifikowaną firmę asenizacyjną. Sprawdź, czy masz możliwość zbudowania szamba dwukomorowego – z drenażem oczyszczania ścieków i częściowego odprowadzania przefiltrowanej wody do ziemi. To sprawi, że szambo będzie zapełniało się wolniej. Zachęcamy do skontaktowania się z nami!