Szamba betonowe Przasnysz

Szambo betonowe to współcześnie najlepszy sposób przechowywania ścieków spływających z gospodarstw domowych. Cechują się wysoką wytrzymałością oraz wodoszczelnością. Zbiorniki na szambo muszą jednak zostać wyprodukowane z surowców posiadających odpowiednie certyfikaty jakości. Dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu jesteśmy w stanie produkować najlepsze na rynku szczelne szamba betonowe. Poza wytwarzaniem trudnimy się także dostarczaniem prefabrykatów na posesję klienta, a nawet kopaniem dołów pod zbiornik i jego montażem. Szambo z koparką to współcześnie najchętniej wybierana usługa umożliwiająca szybkie wykonanie odpływu. Naszej ekipie zajmuje to kilkadziesiąt godzin. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w kwestii dopasowania odpowiedniego typu zbiornika do potrzeb danego domostwa. Tanie szamba z montażem to jednorazowa inwestycja, która zagwarantuje kilkadziesiąt lat bezawaryjnego użytkowania szamba. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu przedstawienia kosztorysu.

Szamba betonowe Przasnysz

Tanie szambo z wykopem Przasnysz

Posiadamy własny sprzęt, dzięki któremu możemy zapewnić przewóz gotowych prefabrykatów nawet na większe odległości na obszarze kraju. Razem z zbiornikiem na ścieki proponujemy wykopać również zbiorniki na deszczówkę. Dadzą one możliwość gromadzenia deszczówki i używania jej podczas upalnego lata do nawadniania grządek i prac gospodarczych. Zamówienie zbiornika na wodę opadową jednocześnie z szambem to patent na oszczędność. Firmowa koparka wykona od razu dwa doły. Następnie podwórko nad pojemnikami można swobodnie zaaranżować – to sprawi, że na podwórku komory nie będą rzucały się w oczy. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Jeżeli nie wiesz, jakiej pojemności zbiornik zamówić, porozmawiaj z naszym pracownikiem – on chętnie doradzi. Mamy w ofercie zarówno szamba jednokomorowe, jak również szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik zależy od typu zbiornika bezodpływowego oraz pojemności, które zaczynają się już od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie konieczności jesteśmy w stanie wyprodukować szambo betonowe o dowolnej wielkości. Rozmiar szamba powinien być uzależniony od liczby konkretnego gospodarstwa. Przy wyborze należy brać pod uwagę teraźniejszy stan domowników i ewentualne powiększenie liczebności osób w domu. To pozwoli uniknąć zbyt częstemu opróżnianiu ścieków przez wykwalifikowaną firmę asenizacyjną. Zobacz, czy masz sposobność zbudowania szamba dwukomorowego – z drenażem filtrowania nieczystości i częściowego odprowadzania przefiltrowanej wody do gruntu. To sprawi, że szambo będzie zapełniało się rzadziej. Zapraszamy do kontaktu z nami!