Szamba betonowe Sokołów Podlaski

Jako odpowiedzialny producent szamb prezentujemy duży wybór dobrych sposobów umożliwiających prawidłowe wylewanie ścieków. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba betonowe. To pojemne zbiorniki betonowe na szambo zasypywane pod powierzchnią, do których spływają nieczystości z domu. Bogate doświadczenie umożliwia nam profesjonalne doradztwo w kwestii zakupu prawidłowo dobranego do potrzeb szamba. Najnowsze technologie produkcji prefabrykatów w zestawieniu z wytwarzaniem ich z wodoodpornych materiałów dają zbiorniki betonowe na szambo, z których jesteśmy rzeczywiście zadowoleni. Zapewniamy także szambo z montażem. To usługi, które powierzamy wykwalifikowanym pracownikom. Zlecając szambo z wykopem inwestor nie musi obawiać się o bezpieczeństwo montażu oraz o zgodność z przepisami. Poszukujesz skutecznego sposobu na wieloletnie używanie zbiornika bez awarii i nadmiernego opróżniania ścieków? Skonsultuj się z naszym reprezentantem, który pomoże Ci, który rodzaj szamba kupić i być zadowolonym.

Szamba betonowe Sokołów Podlaski

Szczelne szamba jednokomorowe Sokołów Podlaski

Najważniejszą cechą prawidłowego szamba jest jego szczelność. Korzystamy z surowców pochodzących od renomowanych producentów betonu, przez co nasze zbiorniki betonowe są rzeczywiście szczelne, ale przy tym tanie. Zapewniamy dużą wytrzymałość szamb na pęknięcia fizyczne, i wykorzystujemy tylko materiały o wysokiej klasie w zakresie przepuszczalności wody. Kupując nasze szamba betonowe masz gwarancję, że były one zainstalowane zgodnie z restrykcyjnymi przepisami bezpieczeństwa. Polecamy zarówno szamba jednokomorowe, jak też szamba dwukomorowe. Obydwa rodzaje zbiorników znajdują swoje zastosowanie w różnych typach zabudowań. Duże rozmiary zbiorników wykonujemy na specjalne życzenie inwestora. Wszystko po to, aby mógł on zainstalować najlepszy typ zbiornika dopasowany do liczby domowników oraz poziomu generowania nieczystości. Zachęcamy do obejrzenia dotychczasowych produktów i skonsultowania się z naszym specjalistą, który doradzi, jaki zbiornik wybrać dla konkretnej nieruchomości.

Producent szamb – Cennik

Poszukując najlepszego dla siebie szamba można trafić na różne oferty. Proponujemy zbiorniki betonowe na szambo, które uważane są za długowieczne. Nasze ceny są atrakcyjne, a cennik zaczyna się od 1000 złotych. Polecamy standardowe pojemności: 8, 10, 12m3 , które przeważnie kupowane są przez inwestorów szukających szamba dla 3-4 osób. Polecamy również funkcjonalne zbiorniki na deszczówkę, jakie pomagają nawadniać rośliny w czasie suszy wodą. To zupełnie bezkosztowy, a przy tym ekologiczny patent na utrzymanie roślin również w czasie niekorzystnym dla ich wzrostu. Nie wiesz, który typ szamba wybrać? Zapytaj naszego przedstawiciela, który chętnie doradzi i zorganizuje transport szamba z wykopem.