Szamba betonowe Sulejówek

Szambo betonowe to współcześnie najpopularniejszy system gromadzenia nieczystości pochodzących z gospodarstw domowych. Odznaczają się wysoką wytrzymałością oraz wodoodpornością. Zbiorniki na szambo muszą jednak być wykonane z materiałów mających odpowiednie certyfikaty jakości. Dzięki kooperacji z najlepszymi dostawcami betonu możemy produkować najlepsze na rynku szczelne szamba betonowe. Poza produkcją zajmujemy się także transportem komór na posesję odbiorcy, a nawet kopaniem dołów pod zbiornik i jego montażem. Szambo z koparką to współcześnie najczęściej zamawiana usługa umożliwiająca szybkie wykonanie szamba. Naszej firmie zajmuje to kilkadziesiąt godzin. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rodzaju szamba do potrzeb danego domostwa. Tanie szamba z instalacją to jednokrotna inwestycja, która zagwarantuje kilkadziesiąt lat sprawnego użytkowania szamba. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu zaprezentowania korzyści.

Szamba betonowe Sulejówek

Tanie szambo z wykopem Sulejówek

Posiadamy własny sprzęt, dzięki któremu możemy zapewnić transport gotowych prefabrykatów nawet na większe odległości na terenie Polski. Razem z szambem polecamy założyć także zbiorniki na deszczówkę. Zapewnią one możliwość gromadzenia deszczówki i wykorzystywania jej podczas upalnego lata do nawadniania roślin i prac podwórkowych. Zlecenie pojemnika na wodę opadową równolegle z szambem to patent na oszczędność. Firmowa koparka wykona przy okazji dwa wykopy. Następnie teren nad zbiornikami można dowolnie zaaranżować – to sprawi, że na podwórku komory nie będą widoczne. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł. Jeśli nie wiesz, jakiej wielkości szambo zamówić, porozmawiaj z naszym przedstawicielem – on z przyjemnością doradzi. Mamy w ofercie zarówno szamba jednokomorowe, jak i szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik jest zależny od rodzaju szamba oraz pojemności, które rozpoczynają się już od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie potrzeby możemy wykonać szambo betonowe o dowolnej wielkości. Rozmiar szamba powinien być zależny od mieszkańców danego gospodarstwa. Przy zamówieniu warto brać pod uwagę teraźniejszy stan rodziny i planowane powiększenie liczebności osób w domu. To pomoże uniknąć zbyt częstemu wylewaniu nieczystości przez wykwalifikowaną firmę wywozową. Zobacz, czy masz możliwość zbudowania szamba dwukomorowego – z drenażem filtrowania nieczystości i częściowego wylewania oczyszczonej wody do gruntu. To spowoduje, że szambo będzie wypełniało się wolniej. Zachęcamy do kontaktu z nami!