Szamba betonowe Tarczyn

Szambo betonowe to współcześnie najlepszy system przechowywania nieczystości spływających z gospodarstw domowych. Cechują się wysoką wytrzymałością i wodoodpornością. Zbiorniki na szambo muszą jednak być wyprodukowane z surowców posiadających odpowiednie zaświadczenia jakości. Dzięki kooperacji z najlepszymi dostawcami betonu możemy produkować najlepsze w kraju szczelne szamba betonowe. Poza produkcją trudnimy się również dowożeniem prefabrykatów na posesję klienta, a nawet wykopami pod zbiornik i jego montażem. Szambo z koparką to współcześnie najchętniej wybierana usługa pozwalająca na szybkie wybudowanie szamba. Naszej ekipie zajmuje to do kilkudziesięciu godzin. Zapewniamy profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru najlepszego typu szamba do potrzeb każdego gospodarstwa. Tanie usługi z montażem to jednorazowa inwestycja, która zapewni kilkadziesiąt lat bezawaryjnego korzystania z szamba. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu zaprezentowania oferty.

Szamba betonowe Tarczyn

Tanie szambo z wykopem Tarczyn

Mamy swój sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować transport wyprodukowanych prefabrykatów nawet na większe odległości na terenie kraju. Razem z szambem polecamy wykopać także zbiorniki na deszczówkę. Zapewnią one możliwość przechowywania deszczówki i wykorzystywania jej w czasie suchego lata do podlewania grządek oraz prac gospodarczych. Zlecenie zbiornika na wodę opadową równolegle z szambem to patent na oszczędność. Firmowa koparka wykopie od razu dwa doły. Następnie teren nad zbiornikami można swobodnie zaaranżować – to sprawi, że na podwórku komory nie będą widoczne. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł. Jeśli nie wiesz, jakiej pojemności szambo wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on z przyjemnością podpowie. Mamy w ofercie zarówno szamba jednokomorowe, jak i szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik zależy od typu zbiornika bezodpływowego oraz pojemności, które zaczynają się nawet od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie konieczności możemy wyprodukować szambo betonowe o indywidualnej pojemności. Rozmiar szamba powinien być uzależniony od liczby danego domu. Przy zamówieniu należy wziąć pod uwagę obecny stan rodziny i planowane poszerzenie liczebności osób w gospodarstwie. To pomoże uniknąć nadmiernemu opróżnianiu ścieków przez specjalistyczną firmę wywozową. Zobacz, czy masz sposobność zbudowania szamba dwukomorowego – z drenażem filtrowania nieczystości i częściowego wylewania przefiltrowanej wody do ziemi. To spowoduje, że szambo będzie zapełniało się rzadziej. Zachęcamy do skontaktowania się z nami!