Szamba betonowe Ząbki

Jako odpowiedzialny producent szamb oferujemy szeroki wachlarz ciekawych sposobów usprawniających ekologiczne wylewanie ścieków. Ogromnym powodzeniem cieszą się u nas szamba betonowe. To duże zbiorniki betonowe na szambo wkopywane pod powierzchnią, do których trafiają nieczystości z budynku mieszkalnego. Bogate doświadczenie umożliwia nam fachowe poradnictwo w kwestii wyboru odpowiednio dopasowanego do wymagań zbiornika. Nowoczesne technologie produkcji prefabrykatów w zestawieniu z produkowaniem ich z najtrwalszych surowców dają zbiorniki betonowe na szambo, z których jesteśmy rzeczywiście dumni. Zapewniamy także szambo z montażem. To usługi, które oddajemy wykwalifikowanym specjalistom. Zamawiając szambo z wykopem inwestor nie musi martwić się o bezpieczeństwo montażu oraz o zgodność z przepisami. Poszukujesz skutecznego patentu na wieloletnie używanie zbiornika bez awarii i częstego wywożenia ścieków? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który poradzi Ci, jaki rodzaj szamba kupić i być usatysfakcjonowanym.

Szamba betonowe Ząbki

Szczelne szamba jednokomorowe Ząbki

Najważniejszą cechą dobrego szamba jest jego wodoodporność. Używamy materiałów pochodzących od renomowanych wytwórców betonu, dzięki czemu nasze zbiorniki betonowe są rzeczywiście szczelne, ale przy tym tanie. Gwarantujemy wysoką wytrzymałość szamb na pęknięcia mechaniczne, i używamy tylko surowce o wysokiej jakości w zakresie przepuszczalności wody. Kupując nasze szamba betonowe masz pewność, że zostały one zainstalowane zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa. Polecamy zarówno szamba jednokomorowe, jak również szamba dwukomorowe. Oba typy szamb mają odpowiednie zastosowanie w rozmaitych rodzajach zabudowań. Duże pojemnośco zbiorników realizujemy na wyjątkowe zlecenia inwestora. Wszystko po to, aby mógł on zainstalować najbardziej odpowiedni typ szamba dopasowany do ilości domowników i poziomu produkcji ścieków. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i skonsultowania się z naszym doradcą, który pomoże, jaki zbiornik kupić dla konkretnej lokalizacji.

Producent szamb – Cennik

Poszukując najbardziej odpowiedniego dla siebie szamba można znaleźć rozmaite oferty. Polecamy zbiorniki betonowe na szambo, które uważane są za długowieczne. Nasze ceny są korzystne, a cennik rozpoczyna się od 1000 złotych. Oferujemy standardowe pojemności: 8, 10, 12m3 , jakie zazwyczaj wybierane są przez inwestorów szukających szamba dla 3-4 domowników. Polecamy również przydatne zbiorniki na deszczówkę, które pomagają nawadniać kwiaty w czasie suszy wodą. To całkowicie bezkosztowy, a dodatkowo zdrowy patent na utrzymanie warzywnika nawet w czasie niesprzyjającym dla ich wzrostu. Nie wiesz, jaki rodzaj zbiornika wybrać? Spytaj naszego reprezentanta, który chętnie podpowie i zorganizuje przewóz szamba z wykopem.