Szamba betonowe Zielonka

Szambo betonowe to współcześnie najlepszy system przechowywania nieczystości pochodzących z domów prywatnych. Cechują się wysoką wytrzymałością oraz wodoodpornością. Zbiorniki na szambo powinny jednak być wykonane z materiałów posiadających właściwe certyfikaty jakości. Dzięki kooperacji z renomowanymi dostawcami betonu możemy wytwarzać najlepsze na rynku szczelne szamba betonowe. Poza wytwarzaniem zajmujemy się również dostarczaniem komór na posesję klienta, a także kopaniem dołów pod zbiornik i jego instalacją. Szambo z koparką to współcześnie najchętniej wybierana opcja pozwalająca na sprawne wykonanie odpływu. Naszej firmie zajmuje to do kilkudziesięciu godzin. Gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego typu szamba do potrzeb danego domostwa. Tanie usługi z montażem to jednorazowa inwestycja, która zagwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu zaprezentowania korzyści.

Szamba betonowe Zielonka

Tanie szambo z wykopem Zielonka

Posiadamy swój sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić przewóz wyprodukowanych komór nawet na duże odległości na terenie Polski. Wraz z szambem proponujemy wykopać również zbiorniki na deszczówkę. Zapewnią one sposobność gromadzenia deszczówki i wykorzystywania jej w czasie suchego lata do podlewania roślin i prac gospodarczych. Zlecenie pojemnika na wodę opadową jednocześnie z szambem to patent na oszczędność. Firmowa koparka wykona od razu obydwa wykopy. Później trawnik nad zbiornikami można swobodnie zagospodarować – to spowoduje, że na podwórku zbiorniki nie będą rzucały się w oczy. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł. Jeżeli nie wiesz, jakiej wielkości szambo wybrać, porozmawiaj z naszym pracownikiem – on z przyjemnością doradzi. Mamy w asortymencie zarówno szamba jednokomorowe, jak i szamba dwukomorowe.

Producent szamb cennik

Nasz cennik zależy od rodzaju zbiornika bezodpływowego oraz pojemności, które zaczynają się nawet od 4 m3, a kończą na 20 m3. W razie konieczności jesteśmy w stanie wykonać szambo betonowe o indywidualnej pojemności. Rozmiar szamba jest zależny od mieszkańców konkretnego domu. Przy wyborze warto wziąć pod uwagę teraźniejszy stan domowników i planowane powiększenie liczby osób w gospodarstwie. To pomoże uniknąć zbyt częstemu wylewaniu ścieków przez wykwalifikowaną firmę asenizacyjną. Zobacz, czy masz sposobność wybudowania szamba dwukomorowego – z opcją filtrowania ścieków i częściowego wylewania przefiltrowanej wody do ziemi. To sprawi, że szambo będzie zapełniało się rzadziej. Zachęcamy do skontaktowania się z nami!